Uzun yıllara dayanan çalışmalarımızdan elde eltiğimiz tecrübemiz, Ar-Ge çalışmalarımız ve en modern üretim malzemelerine olan yatırımlarımız uluslararası alanda yüksek standartlara uygun, kaliteli ve güvenilir ürünler üretmemizde en etken unsurdur. Üretimimizde kullandığımız yüksek hassasiyete sahip birçok makine kullanılmaktadır.
HİZMET, KALİTE VE ÇÖZÜM
GÜNEY ÇELİK HALAT gemi inşa, inşaat, denizcilik ve açık deniz petrol&gas araştırma şirketlerine her türlü teknik malzeme, servis ve danışmanlık sağlayan konusunda lider konumundadır.

Şirketimiz, müşteri memnuniyetinin ön planda tutulmasının yanında, sektöründe sürekli ve ivmeli bir şekilde yol alan, kendi gelişiminin yanında sektörün de gelişimine katkı sağlayan tam bir kurumsal nitelik kazanmayı kendisine ana hedef olarak belirlemiştir.

24 saat servis verebilen makine atölyemiz, her türlü tamirat, bakım ve modifikasyon işlemlerini isteklerinize göre yapılabilme olanağına sahiptir.

İsteğe bağlı olarak ürünlerin test ve sertifikasyonu da onaylı test cihazları ile yapılıp kaliteli, hızlı ve tam bir hizmet sunulmaktadır. 

Vizyonumuz bu çizgide ilerlerken liderliğimizi koruyup aynı zamanda yerli yabancı firma istekleri doğrultusunda sektöre daha iyi hizmet verebilmektir.

Sosyal Ağ